Bintat Hazır yemek

HAKKIMIZDA

2007 yılında ticari faaliyetine başlayan BİNTAT HAZIR YEMEK SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, günümüzde Denizli’nin köklü gıda şirketlerinden biri haline gelmiştir.  Profesyonel bir ekip ve çağdaş üretim teknolojilerini kendi bünyesinde bulundurarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Denizli/Akhan’da 1000 m2 arazide 410 m2 kapalı alanı merkez mutfak olarak yapılandırılmıştır. Merkez mutfak ve yerinde hizmet verilen 9 projemiz dahil, 120 nitelikli ve tecrübeli personel ile günde 7.000 kişiye yemek üretim hizmeti verilmektedir.

BİNTAT TABLDOT, sınırsız kaliteli hizmet anlayışını ve teknolojisini geliştirerek firmamız Gıda Mühendisleri ve Gıda Teknikerleri denetimindeki üretimi ve kontrolüyle   HACCP TS14001:2004, ISO 22000, ISO 9001:2008 ve TSE  kalite belgelerini kurarak önemli bir adım atmıştır. Ayrıca; A kalite ürünler ile hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek; lezzetin adresi olmuştur. BİNTAT TABLDOT müşterileri, üretim tesislerini günün her saatinde ziyaret edebilir.

Hijyen anlayışına farklı bir bakış açısı kazandıran şirketimiz; profesyoneller tarafından yapılan haşare kontrolleri, üretim yerlerinin üretim öncesi ve sonrasındaki temizlik kontrolleri, modern havalandırma ve su arıtma sistemleri ve son sistem pişirme kazanları ile Kritik Noktalarda Kontrol Analizi sürecinin eksiksiz uygulandığı HACCP kurallarından asla taviz vermemektedir.

Şirketimiz; yetkili kuruluşlardan işçi sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri ile tam donanımlı ve eğitimli personelleri ve kadrosu ile 365 gün kesintisiz hizmet vermektedir.

 

VİZYON

Bilginin ve teknolojinin hızlı bir biçimde değişim ve gelişim kaydettiği dünyamızda, çevresel ve ekonomik koşullardaki değişmeleri görmezden gelerek, değişiklikleri zamanında yapamayan şirketlerin uzun süre var olamayacakları aşikardır.

Bununla birlikte insanların bilinçlendiği ve rekabet ortamının yoğunlaştığı ülkemizde de toplu yemek sektörünün önemi bir kat daha artmıştır. Şirket ve insan sayısındaki artış, dışarıda yemek yeme alışkanlığı, işverenin personelinin yemek ihtiyacını karşılıyor duruma gelmesi, sektörümüzün sorumluluklarını da arttırmaktadır.

BİNTAT olarak; çevreye saygılı, verimli, üretken, kaliteye önem veren, kalitesi konusunda muhatabını aldatmayan, çalışkan, güler yüzlü, bireysel kazanç ile toplumsal hizmet ve çıkarları bağdaştırabilen, insan ve  kurumlarla ilişkilerini günlük kısa vadeli çıkarlarına göre değil uzun vadede tüm ilgililerin çıkarlarını, kendi çıkarları dahil birlikte gözeten ilişkilerinde tutarlı olan paylaşımcı, yenilikler peşinde koşan, yaratıcı olmaya çalışan bir firma olarak, hizmet ve kalite çıtasını daima yüksek tutmaktır.

MİSYON

Toplu yemek sektöründe yılların tecrübe ve bilgi birikimiyle sağlamış olduğumuz güven duygusunu yarınlara da taşımak; mutlak müşteri memnuniyeti prensibiyle sektörde fark yaratmak, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayarak toplam kalite anlayışını en temel yapı taşı olarak benimsemek ve sektörün lider firması olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Açık davranırız; güven veririz.

Biz, her zaman en yüksek etik ve profesyonel standartları hedefler ve tüm ilişkilerimizde dürüst, saygılı, adil, açık ve şeffaf davranırız.

Kalitede iddialıyız.

Biz, en üst kalite seviyesinde hizmet vermek için çalışır ve bunu başarmanın gururunu yaşarız, Biz, pazarı geliştirmek ve lider konumumuzu güçlendirmek için, hatalarımızdan ders alır, yeni fikirler geliştirir, öncü ve yaratıcı davranırız; ulaştığımız başarılarımızı koruruz.

Takım çalışması ile kazanırız.

Biz, inisiyatif almayı ve yeteneği teşvik ederken takım çalışmasının başarıyı getirdiğine inanırız. Biz, uzmanlığa, bireyselliğe ve tüm meslektaşların birbirleri ile destek içinde çalışmalarına ve paylaşılan hedefleri takiben iyi uygulamaları anında paylaşmalarına değer vermekteyiz.

Sorumluluk alırız.

Biz; sorumluluğu birey ve grup olarak alırız ve her zaman müşterilerimizin, içinde bulunduğumuz toplumun ve çevrenin sağlığına önem verir ve iyileştirilmesi için olumlu katkılarda bulunuruz.

Güvenli şekilde yapabiliriz.

Biz, Deneyimlerimizin getirdiği farkındalık ile önümüze çıkan mücadele alanlarını fırsatlara çevirir ve her fırsata, ‘güvenli şekilde yapabiliriz’ tavrıyla yaklaşırız.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

Önce sağlık, güvenlik ve çevre

Müşteri ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği, işimizin ilk önceliğidir. İşimizin çevreye olan etkilerini tecrübenin getirdiği bilinçle sorumlu bir farkındalıkla yönetiriz.

Müşteri ve tüketici odaklı hizmet

Sektörde lider şirket olarak önceliğimizin her zaman müşterilerimizin ve tüketicilerin olduğunu sunduğumuz kalite, hizmet ve yeniliklerimizle ispatlar ve onların sadakatini kazanırız.

Müşteri ihtiyacını anlayabilmek için gerekli tüm bilgileri toplarız.

Müşterilerimiz ile fikir alış verişi yapar istekleri doğrultusunda menüleri hazırlarız.

Yapılan işi müşterinin bakış açısından görüp uzun vadeli çözümler bularak güvenilir bir danışmanlık yaparız.

Çalışanlarımızı geliştirmek ve farklılıklara değer vermek

Çalışanlarımızın farklılıklarına değer verir, katkılarını önemseriz. Mücadeleci ve fırsatlarla dolu bir çalışma ortamı yaratarak herkesin kendisini geliştirmesi, öğrenmesi ve başarılı olabilmesi için destek sağlarız.

Performans ve verimlilik odaklı olma

Etkin performansımızla en düşük maliyetlerle en yüksek kalitede etkin ve sürekli hizmet sunarız.

HİZMETLERİMİZ

Taşımalı Yemek Üretimi

BİNTAT uzman kadrosu ile son teknolojinin kullanıldığı merkez mutfağında ürettiği taze ve lezzetli yemekleri, hijyenik bir şekilde müşterilerine ulaştırıp, tecrübeli personellerimiz sayesinde size servis edilmesini sağlar. Yemeğin taşınma süresince sıcak zinciri bozmayacak ve yemeğin sıcaklığını 12 saate kadar korunmasını sağlayacak özel termobox’lar ve frigofrik araçlar kullanılır ve yemeğiniz her zaman size sıcak ulaşır.

Yerinde Yemek Üretimi

Kuruluşunuzun mutfağında, sizlerin fikirleri doğrultusunda uzman kadromuz ile sizlere en güzel hizmeti sunmak için çalışırız. Satın almadan servise kadar bütün ihtiyaçlar BİNTAT’ ın güler yüzlü elemanları sayesinde karşılanır. Sizlere de lezzetli yemeklerinizi yemenin keyfi kalır.

SORUMLU SATIN ALMA

Satın alma sorumluluğumuzu, en sağlıklı, taze ve güvenilir ürün tedariği ile teslimatı konularına önem vererek ciddiyetle ele alırız. İnsanlarımızın ve daha geniş çerçevede toplumun yaşamında olumlu değişiklikler yapma yönünde, duyarlı ve etkin olduğumuzu düşünürüz.

Satın alma ve tedarik ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözeten ve avantajlı satın alma fırsatları içeren satın alma zincirimizi sorunsuz sürdürmek için tedarikçilerle olan ilişkilerimizi en iyi şekilde yönetiriz.