Bintat Hazır yemek

HİZMETLERİMİZ

Firmamız; taşıma yemek ve yerinde üretim hizmetlerinin her birinde TSE, ISO 9001:2000 ve ISO 22000:2005 belgelerinin gerekçelerini yerine getirmektedir.

Firmamızın tamamını kapsayan bu belgeler ile; “Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi” alanlarında tam yetkilidir.

YERİNDE HİZMET :

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; Proje müdürü ve Gıda mühendisi liderliğinde Bintat yemek personeli tarafından hazırlanmaktadır.

Özel eğitimli personellerimiz; yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, müşterilerinden gelecek şikayet ve önerilere cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendisi ve uzman aşçılardan oluşmaktadır.

TAŞIMA YEMEK :

Taşıma yemek hizmeti, Bintat Yemek’in Akhan’daki yemek üretim tesislerinden verilmektedir.Bintat Yemek’in lezzetini, uzman aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan “A” kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur.

Mönüler; Gıda mühendisimiz tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yola çıkılarak, üretimin tüm süreci sorumlu Gıda mühendisimiz tarafından kontrol edilir.


SAĞLIK SEKTÖRÜ HİZMETLERİMİZ :
Hastane ve sağlık kuruluşlarında hastaların, hasta yakınlarının ve sağlık personelinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik hizmetler vermekteyiz.

EĞİTİM SEKTÖRÜ HİZMETLERİMİZ:
Okul öncesinden, ilköğretime ve üniversiteye kadar okullarımızdaki idari ve akademik personelin öğrencilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerle, eğitim sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya çalışmaktayız.

FARKIMIZ
Esneklik
Bintat Yemek, sektöründeki büyük ölçekli firmalara alternatif olarak müşteriye özel esnek çözümleri sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirmeyi görev edinmiştir.
Ulaşılabilirlik
Müşteri beklentilerini ve hizmet sunum kalitesini değerlendirme amaçlı periyodik müşteri ziyaretlerimizle, muhtemel olumsuzlukların giderilmesi aşamasında muhatabınız doğrudan yönetim olmaktadır.